Tadalis 20mg

30,00 

Tadalis to lek, który w swoim składzie oparty jest na substancji czynnej, jaką jest tadalafil. Tadalis to lek, który powoduje zwiększenie erekcji, przedłużenie stosunku seksualnego. To wszystko jest możliwe dzięki temu, iż zwiększona jest produkcja tlenku azotu przy jednoczesnym zahamowaniu czynników wywołujących nierównomierny dopływ krwi do ciał jamistych prącia. Naczynia krwionośne w obrębie członka i w nim samym są rozszerzone, a napływ krwi jest bardzo duży, co ma swoje przełożenie na możliwość utrzymania wzwodu przez dłuższy czas.

szt.

Opis

Zaburzenia erekcji dotykają bardzo dużej grupy mężczyzn, w tym również tych stosunkowo młodych. Podstawą do poprawienia owej sytuacji jest właściwe zdiagnozowanie problemu. Tym samym najbardziej właściwym działaniem jest wizyta w gabinecie lekarskim, tudzież zmiana codziennego stylu życia. W tym względzie warto wskazać na główne czynniki odpowiadające za obniżenie jakości męskiej potencji. Wskażemy tutaj na:

  • niewłaściwą dietę
  • stres
  • przemęczenie
  •  brak aktywności fizycznej
  • nadużywanie alkoholu
  • palenie papierosów

W tym względzie warto pewne kwestie zmienić.

Działanie leku Tadalis

Chcąc mieć pewność bezpieczeństwa oraz skuteczności ich działania, warto postawić na Tadalis. Ważnym aspektem jest także to, aby nastąpił element stymulacji seksualnej. Ponadto także leku nie należy przyjmować jednocześnie ze spożywaniem alkoholu ani też bardzo tłustych posiłków. Lek należy przyjąć na około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym, a jego działanie utrzymuje się w organizmie przez około 36 godzin.

Tadalis to lek produkowany przez indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma. Zasadniczo jest to lek bezpieczny, aczkolwiek bardzo ważne jest to, aby przed jego zażyciem bardzo dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. To pozwoli uniknąć wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych, jakichkolwiek skutków ubocznych.