SuperKamagra 2w1

96,00 

Na rynku dostępnych jest wiele leków oraz suplementów diety mających na celu poprawę erekcji. Nie każdy faktycznie wykazuje odpowiednie działanie. SuperKamagra 2w1 jest lekiem, który należy do tych bardzo skutecznych. SuperKamagra 2w1 ma bardzo różne postacie. Każda z postaci leku wykazuje bardzo dużą skuteczność. Bardzo dużym powodzeniem obecnie cieszy się SuperKamagra 2w1.

szt.

Opis

Działanie SuperKamagry

Lek ten jest oparty w swoim składzie na bardzo silnej substancji czynnej, jaką jest cytrynian sildenafilu. Na chwilę obecną jest to najsilniejsza znana nam substancja czynna na erekcję. SuperKamagra 2w1 to lek, który zwiększa obwód penisa, daje możliwość przedłużenia stosunku, zwiększa erekcję. Poza tym również SuperKamagra 2w1 przyczynia się do opóźnienia wytrysku. W składzie leku mamy obecny cytrynian sildenafilu oraz dapoksetynę.

Cytrynian sildenafilu jest czynnikiem, który powoduje hamowanie rozkładu tlenku azotu II. Odpowiedzialny za to jest enzym fotodiesterazy typu 5. Wysoki poziom tlenku azotu ma swoje przełożenie na utrzymanie rozszerzenia naczyń krwionośnych przez dłuższy czas. Jak zażywać lek? Należy przyjąć jedną dawkę leku na około 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym.

Działanie leku utrzymuje się przez około 4 do 6 godzin, co ma swoje przełożenie na możliwość odbycia kilku udanych stosunków seksualnych. Bardzo ważnym aspektem działania SuperKamagry 2w1 jest to, że wpływa ona także na przyspieszenie regeneracji ludzkiego organizmu. Lek ten należy przyjmować w pełnej zgodności z zaleceniami podanymi na ulotce dołączonej do opakowania.

Nie należy go przyjmować w połączeniu z alkoholem oraz z tłustymi potrawami. Wówczas może dojść do pojawienia się pewnych działań niepożądanych lub też do obniżenia skuteczności działania. SuperKamagra 2w1 jest lekiem, który działa tylko w połączeniu z określonymi czynnikami stymulacji seksualnej.

Zobacz również Kamagre w innych postaciach.