Kamagra w tabletkach, żelu i do żucia

Kamagra to wysoko oceniany przez mężczyzn środek na potencję, zawierający silny składnik aktywny – sildenafil. Jego zażywanie jest sprawdzonym i bezpiecznym sposobem na odzyskanie seksualnej sprawności. Kamagra znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu zaburzeń erekcji i cieszy się coraz większym powodzeniem na całym świecie. Decydując się na skorzystanie z zalet tego środka, warto poznać specyfikę jego działania, właściwości oraz zasady dawkowania.

Doskonały środek, szybka dostawa!

Kamagra działa świetnie, pozwoliła mi w ponownie w pełni cieszyć się seksem, bez stresu i kompleksów. Cena naprawdę konkurencyjna, a dostawa szybka i dyskretna. Na pewno wrócę po więcej. Polecam!

Zadowolony klient

Potencjalnie.pl - oryginalne suplementy na potencję
5
2020-07-01T23:54:04+00:00

Zadowolony klient

Kamagra działa świetnie, pozwoliła mi w ponownie w pełni cieszyć się seksem, bez stresu i kompleksów. Cena naprawdę konkurencyjna, a dostawa szybka i dyskretna. Na pewno wrócę po więcej. Polecam!

Działa tak jak powinna

Przetestowałem Kamagrę do żucia i... muszę przyznać, że działa świetnie, dawno nie czerpałem tyle satysfakcji z seksu. :) Polecam Potencjalnie.pl wszystkim, którzy cenią sobie dyskrecję i dobre ceny.

Michu

Potencjalnie.pl - oryginalne suplementy na potencję
5
2020-07-02T00:02:05+00:00

Michu

Przetestowałem Kamagrę do żucia i... muszę przyznać, że działa świetnie, dawno nie czerpałem tyle satysfakcji z seksu. :) Polecam Potencjalnie.pl wszystkim, którzy cenią sobie dyskrecję i dobre ceny.

Dyskretnie, tanio, skutecznie

Działanie Kamagry oceniam równie dobrze jak "niebieskich tabletek", które są zdecydowanie droższe, a i o dyskrecję ciężej. Na pewno wrócę po kolejne zakupy!

Wartobyło

Potencjalnie.pl - oryginalne suplementy na potencję
4
2020-07-02T00:03:50+00:00

Wartobyło

Działanie Kamagry oceniam równie dobrze jak "niebieskich tabletek", które są zdecydowanie droższe, a i o dyskrecję ciężej. Na pewno wrócę po kolejne zakupy!
4.7
3
Potencjalnie.pl - oryginalne suplementy na potencję

Skąd biorą się problemy z erekcją?

Kłopoty ze wzwodem dotykają bardzo wielu mężczyzn. Impotencja daje o sobie znać także wśród Polaków. To szczególnie wstydliwy i uciążliwy problem, z którym nie każdy potrafi się uporać. Niechęć przed okazaniem słabości sprawia, że stosunkowo niewielu panów decyduje się w takiej sytuacji na konsultację lekarską. Przyczyn zaburzeń erekcji może być bardzo wiele. Najczęściej występują one na skutek obniżenia poziomu testosteronu, który naturalnie spada wraz z wiekiem. Powodem niewystarczającej ilości tego ważnego męskiego hormonu mogą być także inne czynniki. Należą do nich m.in. współistniejące schorzenia, brak aktywności fizycznej, stres, nieodpowiednia dieta, zmęczenie czy stosowanie niektórych leków. Impotencja występuje powszechnie na całym świecie, jednak ze specjalistycznej pomocy korzysta zaledwie niewielki procent mężczyzn. W większości przypadków panowie postanawiają rozwiązać problemy z erekcją stosując różne leki na potencję. Środki farmakologiczne mogą przynieść pewne rezultaty, jednak muszą być odpowiednio dobrane i sprawdzone. Od lat bardzo dużym powodzeniem cieszy się viagra, a także jej zamienniki o podobnym działaniu. Będąca skutecznym lekiem na potencję Kamagra rekomendowana jest zarówno przez użytkowników, jak i lekarzy specjalistów.

Czym jest Kamagra?

Kamagra to coraz popularniejszy środek poprawiający erekcję, będący interesującą alternatywą dla znanej od lat Viagry. Zawiera dokładnie ten sam podstawowy składnik aktywny, czyli sildenafil. Substancja ta wykorzystywana jest w kuracji umożliwiającej przywrócenie mężczyznom sprawności seksualnej. Podobnie jak w przypadku Viagry, po spożyciu Kamagry następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Pod wpływem seksualnego pobudzenia mózg przekazuje odpowiedni sygnał komórkom nerwowy rdzenia penisa. Sterują one mięśniami gładkimi, których zadaniem jest ograniczenie dopływu krwi do ciał jamistych prącia przez tętnice. Po otrzymaniu sygnału komórki nerwowe wytwarzają tlenek azotu. W rezultacie usprawnieniu ulega transport krwi do prącia, co podnosi efektywność stymulacji seksualnej i umożliwia osiągnięcie długotrwałej erekcji. Nie oznacza to jednak, że każdy powinien przyjmować ten środek celem zwiększenia satysfakcji z pożycia. Kamagra to jeden z inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego, dlatego polecany jest wyłącznie mężczyznom cierpiącym na problemy z erekcją. Lek ten stosuje się w jednoznacznych przypadkach zaburzeń sprawności seksualnej, które uniemożliwiają zaspokojenie potrzeb swoich oraz partnerki. Środek ten może nie tylko przywrócić pewność siebie mężczyznom zmagającym się z impotencją, ale też wspomóc ogólne funkcjonowanie organizmu.

kamagra w opakowaniu

W jaki sposób działa Kamagra?

Wysoka skuteczność Kamagry wynika z obecności substancji aktywnej, czyli wspomnianego sildenafilu. Fizyczną przeszkodą w osiągnięciu erekcji może być zwężenie tętnic i żył członka, co utrudnia lub nierzadko całkowicie uniemożliwia transport krwi do ciał jamistych. Zastosowanie odpowiedniej dawki sildenafilu rozluźnia naczynia krwionośne. W rezultacie umożliwia on swobodniejszy przepływ krwi, pozwalając na osiągnięcie wzwodu oraz wydłużenie jego trwałości. Za rozszerzanie się naczyń krwionośnych członka odpowiada guanozynomonofosforan, znany również jako cykliczny GMP. Substancja ta naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Podczas stosunku seksualnego penis twardnieje, co następuje właśnie w wyniku rozszerzenia się naczyń krwionośnych oraz pobudzenia przepływu krwi. W organizmie współistnieją jednak liczne enzymy, których działanie jest przeciwstawne. Jako przykład posłużyć może fosfodiesteraza typu 5, której nadmiar może hamować rezultaty uzyskane za sprawą cyklicznego GMP. W praktyce prowadzi to do problemów z osiągnięciem pełnej erekcji, nawet przy dużym seksualnym podnieceniu oraz gotowości mężczyzny. Mimo pojawienia się wzwodu członek nie twardnieje, przez co odbycie stosunku seksualnego jest praktycznie niewykonalne. Zadaniem zawartego w Kamagrze sildenafilu okazuje się w takim przypadku podtrzymanie pracy cyklicznego GMP, który musi być chroniony przed negatywnym wpływem fosfodiesterazy typu 5. Zabezpieczenie przed rozpadem i zachowanie oddziaływania tego pierwszego umożliwia osiągnięcie pełnej erekcji oraz utrzymanie jej przez odpowiednią ilość czasu.

Komu zalecane jest przyjmowanie Kamagry?

Kamagra polecana jest mężczyznom w praktycznie każdym wieku. Impotencja coraz częściej dotyka bowiem nie tylko starszych panów, ale również osoby znacznie młodsze. Dolegliwości związane z utratą zdolności do osiągnięcia erekcji mają w każdym przypadku nieco inne przyczyny. Zaburzenia te występują u mężczyzn narażonych na chroniczny stres oraz zmęczenie, które bardzo negatywnie odbijają się na sprawności seksualnej. Przyczyną impotencji może być także zbyt intensywne tempo codziennego życia. Ogromnego wysiłku wymaga nie tylko praca fizyczna, ale również umysłowa. Konieczność ciągłej koncentracji prowadzi do utraty ochoty na zbliżenia równie mocno, co wyczerpanie powodowane wyeksploatowaniem zasobów energetycznych. Wywołaniu impotencji sprzyja także nieodpowiedni styl życia, ze szczególnym wskazaniem na niewłaściwą dietę oraz brak ruchu. Ryzyko problemów z osiągnięciem wzwodu rośnie również w przypadku stosowania sterydów, picia alkoholu czy palenia papierosów. W praktyce kłopoty z erekcją najczęściej zaczynają się pojawiać ok. 40. roku życia i wywołane są współwystępującymi schorzeniami, takimi jak choroby układu nerwowego, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, depresja, nerwica czy zaburzenia endokrynologiczne. Z wiekiem zdolność organizmu do produkcji testosteronu spada, co również przekłada się na osłabienie potencji. U młodszych mężczyzn objawy impotencji mogą wynikać z barier psychicznych, powodowanych brakiem doświadczenia w kontaktach seksualnych. Kamagra okazuje się bardzo pomocna w praktycznie każdym z wymienionych przypadków, dlatego stanowi optymalny wybór dla większości mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji.

W jakich formach dostępna jest Kamagra?

Kamagra występuje w kilku podstawowych formach, które różnią się sposobem podania, wygodą aplikacji oraz czasem działania. Dostępność różnych wariantów pozwala na lepsze dopasowanie tego środka do indywidualnych preferencji mężczyzny. Kamagrę zdecydowanie najczęściej przyjmuje się w postaci klasycznych tabletek. Taka forma podania uznawana jest za najbardziej uniwersalną, ponieważ przypomina zażywanie zwykłego suplementu diety. Blister zawiera 4 tabletki. Coraz większą popularnością cieszy się również Kamagra do żucia. W takiej postaci środek jest szczególnie dyskretny, ponieważ trudno odróżnić go od zwykłej gumy balonowej. Bardzo dużą wygodą aplikacji charakteryzuje się także Kamagra w żelu. Specyfik ten dostępny jest w komfortowych saszetkach. W zależności od formy podania, oryginalne produkty zawsze należy stosować na określoną ilość minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Czas działania Kamagry wynosi nawet 4-6 godzin, dzięki czemu długodystansowo podnosi potencję. Każdy organizm posiada indywidualne predyspozycje, dlatego warto optymalnie dopasować do nich preparat w odpowiednim wariancie. Zdaniem niektórych mężczyzn korzystających z właściwości Kamagry, przynosi ona pożądane rezultaty nawet w ciągu 10 minut od zażycia. Warto pamiętać, że efektywność sildenafilu zależy również od wieku pacjenta. W przypadku starszych mężczyzn czas działania może być nieco krótszy. Kamagra bywa jednak stosowana nawet przez panów po sześćdziesiątce, którzy odzyskują dzięki niej sprawność seksualną.

kamagra do ssania

Czym różni się klasyczna Kamagra od Kamagry Gold?

Poszczególne warianty Kamagry różnią się nie tylko formą podania, ale również siłą działania. Tabletki leku występują w kilku stężeniach sildenafilu. Ilość tego składnik aktywnego może wynieść 20, 50 lub 100 miligramów. Poza zwykłą Kamagrą, w ofercie dostępna jest także wersja Gold. Tabletki te zawierają najsilniejszą dawkę sildenafilu, czyli 100 miligramów, Kamagra Gold posiada skład wzbogacony także o różne substancje wzmacniające, które podnoszą skuteczność preparatu. Wariant ten polecany jest szczególnie mężczyznom, którzy zmagają się z wyjątkowo zaawansowanymi zaburzeniami potencji. Męski członek bardzo intensywnie reaguje na wysokie stężenie sildenafilu, przez co poprawa jest przy dużych dawkach najwyraźniej odczuwalna. Kamagra 100 mg może być zażywana tylko raz na dobę, a jej stosowanie wskazane jest dopiero po przetestowaniu działania klasycznej Kamagry.

Jak oceniana jest skuteczność Kamagry?

Skuteczność Kamagry potwierdza zdecydowana większość mężczyzn korzystających z tego produktu. Nie tylko umożliwia im szybkie osiągnięcie erekcji, ale też zwiększa satysfakcję ze stosunku. Zostało to potwierdzone badaniami, w których aż 82 proc. panów potwierdziło poprawę problemu po przyjęciu 100 mg Kamagry. Drugiej grupie podano placebo i w tym przypadku skuteczność dotyczyła wyłącznie ok. 25 proc. badanych. Przy okazji zweryfikowane zostało działanie Kamagry w mniejszej dawce 50 mg, która przyniosła zadowolenie 74 proc. przebadanym. Sildenafil uznawany jest obecnie za najbardziej skuteczną substancję aktywną pozwalającą na poprawę życia seksualnego mężczyzn. W przeprowadzanych badaniach inne związki (takie jak np. tadalfil, wardenafil czy spedra) przyniosły znacznie niższą efektywność w zwalczaniu przypadłości towarzyszących impotencji.

Czy można przyjmować Kamagrę po alkoholu?

Spożywanie alkoholu przed stosunkiem seksualnym nie należy do rzadkości. Nie powinno się jednak łączyć Kamagry z napojami wysokoprocentowymi, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na organizm oraz efektywność leku. Alkohol niekorzystnie oddziałuje na mechanizm działania sildenafilu, upośledzając funkcję penisa i utrudniając osiągnięcie wzwodu. Utrzymanie wzwodu może się w takiej sytuacji okazać trudne, a w wielu przypadkach nawet całkowicie niemożliwe. Zażycie Kamagry po wypiciu alkoholu bywa szczególnie szkodliwe dla mężczyzn, którzy zmagają się ze wieloletnimi problemami z potencją. Środek ten często okazuje się wówczas zupełnie nieskuteczny. Przyjmowanie Kamagry nie wymusza jednak całkowitej rezygnacji z napojów alkoholowych. Nie ma większych przeciwwskazań, aby zażyć 1 tabletkę i napić się niewielkiej ilości trunku. Kieliszek wina do kolacji nie powinien znacząco zaburzyć działania sildenafilu, podczas gdy zwykła puszka piwa może już mocno zakłócić pracę enzymów. Sporo jednak zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu mężczyzny, a także skali problemów z potencją.

kamagra do żucia

Czy Kamagrę można stosować w połączeniu z lekami?

Przyjmowanie Kamagry warto skonsultować z lekarzem, zwłaszcza jeżeli równocześnie mają być stosowane również inne leki. Niektóre z nich wykazują bowiem wzajemnie niekorzystny wpływ na swoje działanie. Kamagra może niestety obniżać skuteczność określonych preparatów. Na szczęście praktycznie każdy środek na potencję zawiera odpowiednie informacje na ulotce, dzięki którym uniknąć można felernej kombinacji. W przypadku Kamagry znajduje się tam lista leków, z którymi nie powinno się jej równocześnie stosować. Należą do nich przede wszystkim donory tlenku azotu. Środki te odpowiadają za poprawę samopoczucia i często zwiększają sprawność seksualną, dlatego bywają zapisywane przez lekarzy na zwiększenie potencji. W połączeniu z Kamagrą znacząco jednak obniżają ciśnienie krwi, co może być niebezpieczne dla zdrowia. Nie należy mieszać jej także z inhibitorami proteazy, czyli lekami stosowanymi przy leczeniu HIV oraz różnych dolegliwości. W przypadku regularnego ich przyjmowania, warto skonsultować ewentualną dawkę Kamagry z lekarzem. Nie jest też wskazane równoczesne stosowanie innych leków zawierających sildenafil. Substancja ta występuje m.in. w preparatach takich jak Revatio czy Riocigua, przyjmowanych przy nadciśnieniu płucnym. Łączenie ich z Kamagrą jest całkowicie wykluczone, ze względu na wysokie ryzyko przekroczenia dopuszczalnej dawki sildenafilu. Nie zaleca się ponadto stosowania go razem z alfa brokerami, które obniżają ciśnienie krwi. Tego typu leki działają podobnie do Kamagry, dlatego przy dawkowaniu należy zachować szczególną ostrożność. W przeciwnym razie mogą się pojawić różne niepokojące objawy, takie jak zawroty głowy czy omdlenia.

Kiedy nie powinno się zażywać Kamagry?

Działanie Kamagry jest bardzo silne. Wysoka efektywność tego środka powoduje, że w pewnych okolicznościach jego stosowanie może się okazać niewskazane. Priorytetem zawsze powinno być zachowanie dobrego zdrowia, dlatego warto wcześniej zapoznać się z wszystkimi przeciwwskazaniami. Kamagry nie należy zażywać przy chorobie niedokrwiennej serca w jej niestabilnym stadium, niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniu tętniczym, niewydolności krążenia typu NYHA III i NYHA IV, a także zaostrzeniu dolegliwości dławicowych czy niewydolności nerek i wątroby. Do istotnych przeciwwskazań należy przebyty udar mózgu oraz zawał mięśnia sercowego, o ile wystąpił w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Należy unikać stosowania Kamagry w przypadku zmagania się ze złośliwymi arytmiami komorowymi, wyzwalanymi przez emocje i wysiłek fizyczny. Jej przyjmowanie jest niewskazane przy kardiomiopatii ze zwężeniu drogi odpływu, ciężkiej wadzie zastawkowej lub zwężeniu zastawki aortalnej. Pośród najważniejszych przeciwwskazań warto także wyróżnić uczulenie na sildenafil, będący głównym składnikiem aktywnym Kamagry. Nie zaleca się stosowania tego preparatu również w przypadku zbyt niskiego ciśnienia tętniczego (poniżej 90/50 mmHg) oraz zwyrodnieniowych zmian siatkówki, np. w postaci retinitis pigmentosa.

Czy Kamagra może wywołać jakieś działanie niepożądane?

Zażywanie Kamagry niezgodnie z zaleceniami lub przy wymienionych wcześniej chorobach może prowadzić do wystąpienia różnych efektów ubocznych. Niektóre działania niepożądane pojawiają się stosunkowo rzadko, podczas gdy inne są niestety dość powszechne. Za najczęściej występujące zagrożenia uznaje się zaburzenia wzroku, zawroty i ból głowy oraz uderzenia gorąca. U niektórych pacjentów może też pojawić się zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa oraz niestrawność. Umiarkowaną częstotliwością występowania charakteryzują się przede wszystkim bóle mięśni, wymioty, wysypki, nudności, uczucie zmęczenia czy bóle klatki piersiowej, a także arytmia, osłabienie wzroku i podrażnienie oczu. Stosunkowo rzadko pojawiające się skutki uboczne to np. omdlenia, udary, krwawienie z nosa, nadciśnienie, niedociśnienie oraz chwilowa utrata pamięci.

kamagra w tabletkach

Jak skonsultować przyjmowanie Kamagry z lekarzem?

Skonsultowanie z lekarzem kwestii zażywania Kamagry może się okazać bardzo pomocne. W ten sposób da się wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jej stosowania, a także zdefiniować przyczyny występowania problemu oraz ocenić jego skalę. Lekarz może też pomóc w optymalnym dostosowaniu dawki do indywidualnych oczekiwań pacjenta. W trakcie rozmowy ze specjalistą należy przede wszystkim poinformować go ogólnym stanie zdrowia, nie ukrywając przy tym żadnych dolegliwości. Przed rozpoczęciem zażywania Kamagry warto też ustalić z lekarzem, czy występujące ewentualnie wrzody żołądka, hemofilia, anemia, białaczka lub różne deformacje narządów rozrodczych nie będą stanowić przeszkody dla jej efektywnego działania. Nie wolno lekceważyć żadnych nieprawidłowości, ponieważ mogą one zwiększać ryzyko pojawienia się skutków ubocznych. Efekty niepożądane nierzadko stanowią zagrożenie nie tylko dla zdrowia pacjenta, ale również jego życia.

Jak powinno się zażywać Kamagrę?

Sposób przyjmowania Kamagry zależy od formy jej podania. W przypadku popularnych tabletek zaleca się zażywanie jednej na ok. 30-60 minut przed zbliżeniem seksualnym. Lek Kamagra wykazuje aktywność do 6 godzin, jednak odnotowano przypadki jej dłuższego działania. Przez ten czas tabletki pozwalają na osiągnięcie wzwodu, a także przedłużają czas gotowości. W ciągu 6 godzin aktywnego działania możliwe jest odbycie nawet kilku stosunków seksualnych. Kamagrę można przyjmować o każdej porze dnia. Nie występują również przeciwwskazania do zażywania jej na czczo. Tak duża swoboda stanowi dużą zaletę, ponieważ zapewnia pełną gotowość seksualną niezależnie od okoliczności. Warto pamiętać, że skuteczność Kamagry może ulec osłabieniu w przypadku spożywania razem z nią dużej ilości alkoholu lub tłustych pokarmów.

Jak najlepiej dobrać dawkę Kamagry?

Kamagra występuje w wariantach o różnym stężeniu substancji aktywnej, czyli sildenafilu. Pomocna w wyborze optymalnej dawki może się okazać konsultacja z lekarzem. Szczególne znaczenie przy określaniu indywidualnej porcji ma zarówno wiek czy skala problemu, jak i styl życia, poziom aktywności fizycznej oraz dieta. Najmniejsza z dostępnych dawek Kamagry to 25 mg. Zalecana jest mężczyznom, którzy mają jedynie sporadyczne lub krótkotrwałe problemy z osiągnięciem erekcji. W ich przypadku podanie większej dawki mogłoby doprowadzić do wystąpienia działań niepożądanych, dlatego lepiej zacząć od małej ilości sildenafilu. Kamagra 25 mg najczęściej przyjmowana jest przez panów stosunkowo młodych, szczupłych i dopiero rozpoczynających leczenie impotencji. Dwukrotnie wyższa dawka to 50 mg, najczęściej stosowana przy zaburzeniach erekcji. Kamagra w takiej formie uznawana jest za najbardziej uniwersalną i optymalną. Wielu mężczyzn rozpoczyna leczenie swojego problemu właśnie od niej. W zależności od efektywności działania, dawka jest następnie zmniejszana lub zwiększana. Najsilniejsza z dostępnych postaci produktu to Kamagra 100mg. Tak wysoka dawka polecana jest przede wszystkim mężczyznom, którzy po stosowaniu wariantów 25 mg i 50 mg nie zaobserwowali wystarczającej poprawy.

niebieskie tabletki kamagry

Jak bezpiecznie kupić Kamagrę?

W stacjonarnych aptekach Kamagrę można kupić jedynie na receptę. Przed jej otrzymaniem należy więc odbyć wcześniejszą konsultację lekarską, podczas której specjalista potwierdzi brak przeciwwskazań do stosowania preparatu. Recepta wystawiana jest na podstawie dokładnej oceny stanu zdrowia mężczyzny. Kamagrę można jednak bez problemu kupić również przez internet. Takie rozwiązanie wiąże się z wieloma korzyściami. Okazanie recepty nie jest konieczne, a sama transakcja przebiega z zachowaniem dużo większej dyskrecji oraz gwarancją anonimowości. Impotencja to szczególnie wstydliwy problem, przez co wielu mężczyzn ma opory przed osobistym nabyciem odpowiedniego specyfiku. Zakup przez internet wiąże się również z bardzo dużym bezpieczeństwem. Wszyscy klienci mają swoje prawa zastrzeżone, ze względu na ochronę danych osobowych. Kupującym oferowane są różne formy dostawy oraz wygodne metody płatności. Zamówione produkty pakowane są do uniwersalnych pudełek, po których trudno określić ich zawartość.

Jaka jest cena Kamagry?

Kamagra zawiera takie same stężenie składnika aktywnego co Viagra, jednak cena za 1 tabletkę jest dużo niższa. Wiąże się to z różnymi wątpliwościami u klientów, którzy obawiają się niedostatecznej skuteczności działania tego preparatu. Niska cena leku Kamagra nie przekłada się jednak na słabszą efektywność. Viagra to produkt o bardzo długiej tradycji, którego popularność na całym świecie przełożyła się na sporą renomę. Prestiż niebieskich tabletek sprawia, że można je kupić wyłącznie za dość wysoką cenę narzuconą przez producenta. Kamagra bazuje na tym samym składzie, dlatego posiada niemal identyczną formułę. Produkt ten jest przy tym stosunkowo nowy na rynku, przez co stanowi bardziej ekonomiczną alternatywę dla swojego słynnego odpowiednika. Zakup Kamagry polecany jest przede wszystkim mężczyznom, którzy nie mogą pozwolić sobie na inwestycję w znacznie droższe tabletki. Dodatkową zaletą jest fakt, że środek ten występuje w kilku rodzajach opakowań – np. po 4 tabletki. Umożliwia tym samym optymalne dostosowanie dawki do skali problemów z potencją oraz indywidualnych możliwości finansowych klienta. Warto pamiętać, że im mniejsze opakowanie tym wyższy koszt. Najbardziej opłaca się więc zakupić odpowiedni zapas Kamagry. W przypadku blistrów tabletek cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

Jakie są opinie na temat Kamagry?

“Mam 52 lata. Z impotencją zmagam się już od dłuższego czasu. Z wiekiem poziom testosteronu naturalnie spada, jednak w połączeniu ze złą dietą i stresującą pracą problem zaczął dość szybko się pogłębiać. Jeszcze dekadę temu nie miałem żadnych kłopotów z zadowoleniem siebie i partnerki, jednak z roku na roku zaburzenia erekcji coraz mocniej dawały się we znaki. W ostatnich latach całkowicie zaprzestałem uprawiania seksu, co przełożyło się na inne problemy w sferze bliskości z małżonką. Aby ratować związek, postanowiłem poszukać skutecznego leku na potencję. Tabletki Kamagra były moim pierwszym wyborem. Z zaburzeniami zmagałem się już od dłuższego czasu, dlatego zalecono mi dawkę 50 mg z ewentualną opcją jej podwyższenia. Środek ten okazał się zbawienny dla mojego małżeństwa. Obecnie uprawiam seks regularnie i czerpię z niego dużo większą satysfakcję, niż choćby kilkanaście lat temu.”

– Jerzy, 52 lata

“Nigdy nie miałem problemów z łóżku. Potrafiłem zadowolić partnerkę o każdej porze dnia, niezależnie od samopoczucia i poziomu energii. Kłopoty zaczęły się po trzydziestce. Nawet mimo aktywnej seksualnej stymulacji, sporadycznie nie mogłem osiągnąć wzwodu. Z czasem problem zaczął się intensyfikować, a ja w ciągu kilku miesięcy zupełnie przestałem interesować się seksem. Postanowiłem znaleźć rozwiązanie dla tej wstydliwej sytuacji. Zaufany znajomy polecił mi Kamagrę. Miałem opory przed stosowaniem środków na potencję, ale ostatecznie przekonały mnie pozytywne opinie w internecie. Zacząłem od zażywania porcji 25 mg przed stosunkiem i szybko odczułem poprawę. Warto zareagować na problem jak najwcześniej – absolutnie nie należy z tym zwlekać.”

– Adrian, 31 lat

“Ze względu na swój młody wiek, nie brałem dotąd ryzyka impotencji na serio. Okazało się jednak, że nawet mając 23 lata można mieć problemy z zaspokojeniem dziewczyny. Współżyję dopiero od niedawna, przez co brak doświadczenia mocno dał mi się we znaki. Duża wyrozumiałość ze strony partnerki okazała się bardzo pomocna, jednak mimo to nie zawsze mogłem stanąć na wysokości zadania. Nie byłem w stanie osiągnąć wzwodu lub erekcja nie utrzymywała się dostatecznie długo. W końcu zdecydowałem się na konsultację z lekarzem i szczerze przedstawiłem mój problem. Wspólnie zadecydowaliśmy o podjęciu leczenia Kamagrą. Najadłem się sporo wstydu, jednak zupełnie niepotrzebnie. Wystarczył już 1 blister, aby poczuć działanie tego leku. Seks jest fantastyczny i obecnie nie mam już żadnych problemów z osiąganiem długiej, silnej erekcji. Gdyby nie Kamagra i wsparcie mojej dziewczyny, prawdopodobnie do dziś zmagałbym się z ogromnymi kompleksami.”

– Dominik, 23 lata

tabletki kamagry

Kamagra: FAQ – co warto wiedzieć?

Czy Kamagra wywołuje natychmiastową erekcję?

Organizm potrzebuje nieco czasu, aby zareagować na przyjętą dawkę Kamagry. Środek ten należy więc zażyć na ok. 30-60 minut przed zbliżeniem. Do wywołania erekcji dochodzi stopniowo, a warunkiem jej osiągnięcia jest stymulacja seksualna. U poszczególnych mężczyzn czas działania po zażyciu Kamagry jest różny. Średnio umożliwia ona odbywanie stosunków w ciągu 4-6 godzin. Na skuteczność i długotrwałość efektów leku wpływają jednak różne czynniki zewnętrzne. Aktywność Kamagry może być więc dłuższa lub krótsza, niż wskazana średnia.

Czy Kamagra przeznaczona jest jedynie dla mężczyzn w średnim wieku?

Problemy z potencją występują u mężczyzn w praktycznie każdym wieku. Dotyczy to nie tylko panów po czterdziestce, ale również tych znacznie młodszych. Starsi mężczyźni są bardziej narażeni na spadek poziomu testosteronu, co negatywnie odbija się na libido. Impotencja może jednak wystąpić dużo wcześniej. Warunkiem przyjmowania Kamagry jest ukończenie 18. roku życia. Wykazuje ona dużą skuteczność zarówno u dojrzałych mężczyzn, jak i tych dopiero rozpoczynających swoje życie seksualne.

Czy Kamagrę zażywać mogą kobiety?

Kamagra przeznaczona jest wyłącznie dla mężczyzn, dlatego nasze produkty nie mogą być stosowane przez kobiety. Panie miewające problemy z osiągnięciem orgazmu, nadmierną oziębłością czy brakiem satysfakcji z odbywanych stosunków seksualnych powinny jednak poszukać innych skutecznych produktów. W przypadku kobiet najlepiej sprawdzają się środki pobudzające narządy płciowe. Nie tylko ułatwiają one odbycie przyjemnego stosunku seksualnego, ale też umożliwiają czerpanie z pożycia większej satysfakcji dla obojga partnerów.

Co zrobić, jeżeli Kamagra nie działa?

Przyczyn braku pożądanych efektów mimo regularnego stosowania Kamagry może być wiele. Środek ten należy zawsze zażywać zgodnie ze wskazaniami producenta oraz zaleceniami lekarza. Problem może wynikać z przekroczenia dziennej dawki, równoczesnego spożywania alkoholu lub współwystępowania razem z impotencją innych schorzeń. W takiej sytuacji warto ponownie skonsultować się z lekarzem, który zaleci zmniejszenie lub zwiększenie dawki Kamagry.