Kamagra w tabletkach 100mg

43,00 

Problemy z erekcją dotyczą sporej grupy mężczyzn w Polsce oraz na całym świecie. Do czynników wpływających na owe problemy należą stres, niewłaściwa dieta, brak aktywności fizycznej, choroby, nadużywanie alkoholu oraz palenie papierosów. Rozwiązaniem w obliczu problemów z uzyskaniem erekcji jest wizyta w gabinecie lekarskim. Bardzo dobrym wspomaganiem jest także sięgnięcie po odpowiednie leki, w tym po Kamagrę w postaci tabletek.

szt.

Opis

Czym jest Kamagra?

Kamagra to lek produkowany przez indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Phrama. Może mieć on postać:

  • tabletek
  • gumy do żucia
  • żelu

Kamagra w tabletkach jest najczęściej stosowaną formą leku. Sekretem działania jest substancja czynna, jaką jest cytrynian sildenafilu. Kamagrę można zakupić w różnych dawkach. Dostępne są leki o wadze 25, 50 oraz 100 mg. Stosuje się dawkę w zależności od potrzeb, od stopnia nasilenia problemu.

Jak działa Kamagra?

Kamagra to lek. Należy przed jej zastosowaniem bardzo dokładnie zapoznać się z ulotką, która jest dołączona do opakowania. Istotnym elementem jest zapoznanie się z przeciwwskazaniami, z możliwymi skutkami ubocznymi jak również ze sposobem dawkowania. Kamagrę w tabletkach należy przyjąć na około 30 do 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Pożądane działanie można uzyskać już po upływie pół godziny, kiedy mamy do czynienia z największą aktywnością. Lek wykazuje działanie przez około 4 do 6 godzin, przy czym w niektórych przypadkach utrzymuje się ono dłużej. W tym czasie można odbyć nawet kilka udanych stosunków seksualnych.

Powodzenie zależy nie tylko od tego czy dana osoba zażyje tabletkę, ale także od stymulacji partnerki, od tego czy wcześniej spożyto posiłek (odradza się spożywanie tłustych potraw oraz picia alkoholu). Bardzo istotne jest to, aby przyjąć tylko jedną tabletkę w ciągu doby. Przekroczenie dobowej dawki może skutkować pewnymi niepożądanymi działaniami. Kamagra jest dostępna zarówno w aptekach stacjonarnych jak i internetowych.