Kamagra do żucia

55,00 

Kamagra do żucia to lek, który jest oparty na cytrynianie sildenafilu. Jest to obecnie najsilniejsza znana substancja czynna pozytywnie wpływająca na erekcję. Kamagra do żucia jest lekiem produkowanym przez indyjski koncern Ajanta Pharma. W głównej mierze jest ona dostępna w aptekach internetowych.

Sprawdź również Kamagre w pozostałych formach.

szt.

Opis

Problemy z erekcją mogą wynikać z bardzo wielu różnych przyczyn. Stres, niewłaściwa dieta, przemęczenie, choroby, nadużywanie alkoholu oraz palenie papierosów to zabójcy potencji seksualnej. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z problemami z erekcją, warto jest udać się do lekarza lub też sięgnąć po odpowiednie leki. Do takich leków na pewno można zaliczyć Kamagrę do żucia.

Szybkie działanie Kamagry

Kamagra ma różne postacie. Jeśli chodzi o Kamagrę w postaci gumy do żucia, jest ona łatwo przyswajalna jak również zapewnia pełną dyskrecję. Kamagrę w postaci gumy do żucia wystarczy przyjąć zaledwie dziesięć minut przed planowanym stosunkiem i właśnie dlatego jest ona polecana w sytuacjach, w których potrzeba jest bardzo szybkiego efektu. Działanie Kamagry w postaci gumy do żucia utrzymuje się w ludzkim organizmie przez około 4 godziny.

Jest to wystarczający czas na to, aby móc odbyć kilka udanych stosunków seksualnych. Kamagrę w postaci gumy do żucia należy przyjąć w odpowiedniej dawce dziennej. Istotnym elementem jest nieprzekraczanie dawki dziennej, gdyż mogą wówczas wystąpić określone skutki uboczne. Przed zażyciem tego rodzaju leku istotną kwestią jest dokładne zapoznanie się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Kamagry w postaci gumy do żucia nie należy przyjmować w połączeniu z alkoholem jak również z tłustymi posiłkami.

Te czynniki mogą bowiem obniżyć skuteczność działania leku lub też mogą spowodować wystąpienie określonych działań niepożądanych. Kamagra w postaci gumy do żucia jest dostępna w kilku różnych smakach – mint, pineapple, strawberry oraz lemon.