Cobra 120mg

80,00 

Cobra to lek, który jest oparty w swoim składzie na cytrynianie sildenafilu. To obecnie jest najsilniejsza substancja czynna, jaka jest znana człowiekowi. Lek Cobra 120 mg ma bardzo silne działanie. Nie zaleca się zażywania jej przez osoby, które dopiero rozpoczynają wspomaganie swojej erekcji tabletkami. 120 mg leku to dosyć spora dawka dla osoby początkującej. Lek Cobra jest zasadniczo środkiem bezpiecznym, aczkolwiek przed jej przyjęciem należy bezwzględnie zapoznać się z ulotką dołączoną

Cobra 120mg

do opakowania.

szt.

Opis

Stosowanie leku Cobra

Problemy z erekcją są poważnym wyzwaniem wielu współczesnych mężczyzn. Problemy te mogą wynikać z wielu różnych czynników. Między innymi należy wskazać na:

  • stres
  • niewłaściwa dieta
  • palenie papierosów
  • nadużywanie alkoholu
  • różne choroby

Problemy te mogą mieć bardzo różne podłoże, a ich zdiagnozowanie jest bardzo istotne. Jednocześnie także w ich obliczu można także wspomóc się określonym lekiem na potencję. Na rynku jest ich wiele. Do tych najbardziej skutecznych należy zaliczyć Cobrę.

Jak przyjmować lek?

Lek Cobra 120mg. należy przyjąć na około piętnaście minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Jego działanie w organizmie utrzymuje się przez około sześć godzin. Jest to wystarczający czas na to, żeby móc odbyć co najmniej kilka udanych stosunków. Lek ten wpływa na zwiększenie erekcji, na przedłużenie stosunku jak również na regenerację organizmu. King Cobra to lek, który nie działa samoistnie. Istotnym i niezbędnym elementem staje się zatem stymulacja seksualna partnerki. Leku nie należy przyjmować w połączeniu z tłustymi pokarmami jak również w połączeniu z alkoholem.

Nie należy przy tym przyjmować większych niż zalecane dawek, ponieważ wówczas mogą wystąpić działania niepożądane. King Cobra 120 mg jest lekiem, który w głównej mierze jest dostępny za pośrednictwem aptek internetowych, co z kolei zapewnia użytkownikowi pełną dyskrecję.