Cenforce-200

44,00 

Cenforce to lek, którego sekretem działania jest substancja czynna o nazwie sildenafil. Jest to ta sama substancja czynna, z którą możemy zetknąć się chociażby w Viagrze. Cenforce 200 to lek o bardzo silnym działaniu, a zatem nie jest on polecany osobom, które dopiero zaczynają stosowanie jakichkolwiek leków na potencję seksualną. Dawka 200 mg jest stosunkowo dosyć wysoka. Cenforce 200 to lek, który jest produkowany przez Centurion Laboratories.

szt.

Opis

Czym jest Cenforce 200?

Jest wiele sposobów na to, aby móc poprawić jakość życia seksualnego. Istotnym elementem jest na pewno zmiana stylu życia, unikanie czynników mających degeneracyjny wpływ na potencję seksualną. W obliczu problemów z osiągnięciem satysfakcjonującej erekcji, należy udać się do lekarza. Niemniej jednak można także sięgnąć po odpowiednie leki. Do takich leków na pewno należy zaliczyć Cenforce 200. Jest to jeden z najsilniejszych leków na erekcję dostępnych bez recepty.

Działanie leku Cenforce 200

Lek Cenforce 200 powoduje takie skutki jak:

  • zwiększenie erekcji
  • przedłużenie stosunku
  • szybszą regenerację

Jest to lek, który należy przyjąć na około 45 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Jego działanie utrzymuje się w organizmie przez około 4 godziny. Jest to wystarczający czas na to, aby móc odbyć kilka udanych stosunków seksualnych. Lek powoduje zwiększenie produkcji tlenku azotu, co przekłada się na rozszerzenie naczyń krwionośnych w męskich narządach płciowych, a tym samym utrzymanie zwiększonego dopływu krwi przez dłuższy czas. Jedno opakowanie leku zawiera w sobie dziesięć tabletek. Aby móc go nabyć, nie ma potrzeby posiadania recepty lekarskiej.

Ważne jest to, aby przed zażyciem tabletki Cenforce 200 dokładnie zapoznać się z wytycznymi, z informacjami umieszczonymi na opakowaniu, a zwłaszcza z możliwymi do wystąpienia skutkami ubocznymi. Ponadto także bardzo ważne jest to, aby leku nie spożywać łącznie z alkoholem oraz z tłustymi potrawami. Wówczas można oczekiwać najlepszych efektów.