Cenforce-150

43,00 

Lek o nazwie Cenforce 150 jest produkowany przez koncern o nazwie Centurion Laboratories. Jest to lek bazujący na sildenafilu jako na substancji czynnej. Liczba 150 w nazwie oznacza ilość owej substancji czynnej, która wynosi 150 mg. Jedno opakowanie Cenforce 150 zawiera w sobie 10 tabletek. W porównaniu z innymi znanymi lekami na potencję, które zawierają w sobie 100 mg substancji czynnej, Cenforce 150 jest lekiem silniejszym, a tym samym wykazującym znacznie większą skuteczność działania.

Brak w magazynie

Opis

Czym jest Cenforce 150?

Problemy natury seksualnej, niewystarczająca erekcja jest problemem dotykającym dosyć sporą grupę mężczyzn. Stres, przemęczenie, choroby, niewłaściwa dieta, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu to czynniki, które najbardziej wpływają na obniżenie sprawności seksualnej. Można temu zaradzić poprzez wizytę u lekarza, ale także poprzez sięgnięcie po pewne leki dostępne bez recepty. Do takich leków należy zaliczyć Cenforce 150.

Jak działa Cenforce 150?

Cenforce 150 jest lekiem poprawiającym jakość erekcji. W szczególności można oczekiwać takiego działania jak:

  • zwiększenie erekcji
  • przedłużenie stosunku
  • przyspieszenie regeneracji

Istotnym elementem jest sposób przyjmowania leku. Jedną tabletkę należy przyjąć na około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Działanie leku utrzymuje się przez około cztery godziny, co pozwala na odbycie kilku udanych stosunków seksualnych. Przed zażyciem leku należy bezwzględnie zapoznać się z informacjami umieszczonymi na ulotce dołączonej do opakowania. Należy mieć świadomość tego, że w niektórych sytuacjach może dochodzić do wystąpienia pewnych skutków ubocznych, pewnych działań niepożądanych.

Cenforce 150 nie należy przyjmować razem z alkoholem ani też z tłustymi potrawami. De facto tabletkę tę nie trzeba przyjmować wraz z posiłkiem, co daje większy komfort. Lek zwiększa produkcję tlenku azotu, a zatem nie należy jednocześnie też przyjmować innych leków, innych produktów, które odznaczają się takim działaniem.